DO CZYTANIA

OKAZJE

 

 

 

W CZYM CZYTAĆ ?


  Każdego z nas prędzej czy później spotyka kłopot z czytaniem drobnego druku.  Zżymamy się zwykle, że na przykład producenci leków, nie myślą o "czytelnikach" etykietek i ściubią maczkiem, a my nie możemy już dalej odsunąć ręki! Możemy pomstować i rzucać gromy, ale zasililiśmy właśnie potężne szeregi presbyopów, potoczniej zwanych starczowzrocznymi . Świat się od tego nie zawali, a im wcześniej wybierzemy się do specjalisty, tym krócej będziemy się męczyć.

Uf! Mamy to za sobą - specjalista zapisał nam pierwsze, nasze własne okulary do czytania! Dobrze, ale co dalej? Możemy zamówić klasyczne OKULARY DO BLIŻY, to znaczy takie, które przed podniesieniem wzroku na rozmówcę, będzie trzeba zdjąć (kłopotliwe - nie polecam).

Możemy zamówić okulary, zwane POŁÓWKAMI, czyli opuszczane na czubek nosa, znad których zerkamy na otoczenie (bardzo poręczne - godne rozważenia).

Trzecim, najwygodniejszym rozwiązaniem są okulary z soczewkami  ADDPOWER firmy

Oczywiście, bez względu na rodzaj okularów, zamawiajmy soczewki z powłokami uszlachetniającymi, o który napisaliśmy w dziale DO CHODZENIA, bo po co utrudniać sobie i tak już przez te piekielne "pingle" niełatwe życie odblaskami lampki nocnej!?

Serdecznie zapraszamy

.

 
DESIGN BY: Grupa Adweb